Sportovní a relaxační centrum

Sportovní a relaxační centrum

Ubytování s možností výběru. SRC má k dispozici aparmány nad bazénem, turistickou ubytovnu a v letních měsících chatky a kemp u přírodního koupaliště.

Apartmány

jsou vybaveny kuchyňkou s vybavením, wc, sprcha, televize, lůžkoviny. K dispozici je 1x2 lůžkový apartmán, 3x4 lůžkový apartmán, 1x6 lůžkový apartmán a 1x8 lůžkový apartmán. Všechny apartmány jsou s možností přistýlky. Apartmány jsou přímo nad bazénem s vířivkou. Možnost úschovy kol.

Turistická ubytovna

ubytovna má k dispozici společnou kuchyň s vybavením a TV a oddělené sociální zařízení. K dispozici je 6x3 lůžkových pokojů (18 míst) s lůžkovinami a možností přistýlky. Možnost úschovy kol.

Chatky a kemp u koupliště

mají k dispozici pitnou vodu přímo v chatce, kuchyňské vybavení wc a sprcha vzdálené 10m od chatiček. možnost rozdělání ohně v kempu. K dispozici jsou 3x4 lůžkové chatky, 1x3 lůžková chata, 1x8 lůžková chata a 1x5 lůžková chata. Chaty jsou bez lůžkovin, ale lze si zapůjčit po dohodě spací pytel. V kempu u koupaliště je možnost stanování a 11 míst pro parkování karavanů s přípojkou na elektřinu.

Kontakt

Ředitel organizace: Ing. Pavel Jakoubek
Ludvíkovská 38, Nové Město pod Smrkem
Tel.: 776 098 911, 725 785 801
email: bazen@seznam.cz, nmps.sport.relax@centrum.cz
Cena od 200 Kč/ noc osoba/ lůžko
www.ubytovani-relax.com