Bungalovy Pod Spálenou hospodou

Bungalovy Pod Spálenou hospodou

Bungalovy najdete v klidné části Nového Města pod Smrkem, vedle cesty, která vede k nástupnímu místu singltreku U Spálené hospody (750m) a dále k pramenu kyselky (1,5km). Místo je dostupné autem (vlastní parkoviště), autobusem (650m) i vlakem (1km). Okolí je atraktivní hlavně pro cyklisty (singltrek) a pěší turistiku, v zimě se za dobrých sněhových podmínek upravují běžecké tratě, nejbližší sjezdovka (9km) je v Polsku: Ski&Sun Świeradów-Zdrój. Nové Město pod Smrkem má městské lázně (bazén, sauna, masáž atd.), koupaliště (plážový volejbal, šlapadla), muzeum, knihovnu s galerií, informančí centrum je zde čerpací stanice, pošta, bankomat, nonstop služebna policie, lékař, dětský lékař, zubař, lékárna, základní služby, obchody, restaurace.

Každý bungalov má 2 čtyřlůžkové pokoje (2 lůžka + palanda) s vlastním příslušenstvím, společenskou místnost s kuchyňským koutem, krbovými kamny, TV, a terasu. Ve spol. místnosti a na terase možnost připojení k internetu. Kouření povoleno pouze na terase. Gril je uložen v úschovně kol. Úschovnu kol má každý bungalov vlastní, možnost opláchnutí kol. Přímo před objekty je prostorné parkoviště. Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Ceník

Zimní sezona - ceny:
Dospělý: 300 Kč/noc Dítě do 15 let: 220 Kč/noc, dítě bez nároku na lůžko zdarma Přistýlka: 120 Kč/noc (rozkládací matrace + vlastní spacák)

Letní sezona - ceny:
Dospělý: 300 Kč/noc Dítě do 15 let: 220 Kč/noc, dítě bez nároku na lůžko zdarma Přistýlka: 120 Kč/noc (rozkládací matrace + vlastní spacák)

Další informace:
Pes: 50 Kč/noc, pouze po dohodě Při pobytu na celý týden (7 nocí): 6+1 zdarma Při vytápění dřevem je příplatek 50 korun/noc/objekt Při vytápění el. přímotopy se připočítává částka za spotřebovanou elektřinu (3 Kč/kWh).

Kontakt

Michael Svoboda
Revoluční 42, Nové Město pod Smrkem
Tel.: +420 603346507 (CZ, PL, DE, EN), 602648532, 777648532
email: pshnm@centrum.cz
Cena dle dohody s majitelem.
www.podspalenouhospodou.cz